Jste zdeSecuStamp

Služby, které jste dosud čerpali na portálu SecuStamp, jsou nyní přístupny v rámci Long-Term Docs. Můžete je používat stejně jako dosud. Navíc máte k dispozici aplikaci pro práci s elektronickými dokumenty – k vašemu účtu nyní zdarma.

Časová razítka

Zaručený elektronický podpis spojený s kvalifikovaným časovým razítkem garantuje neporušitelnost obsahu a věrohodnost původce právně závazného elektronického dokumentu nebo dokladu bez ohledu na jeho formát. Prokazuje, že certifikát elektronického podpisu v čase kdy byl dokument nebo doklad autorizován, byl platný.
Časové razítko je služba poskytovaná certifikační autoritou, která umožňuje prokázat čas vytvoření dokumentu. Časové razítko je vhodné použít u elektronických dokumentů, kde je nutné prokázat čas jejich vzniku, jako jsou například účetní doklady.

Přečtěte si co je kvalifikované časové razítko, samostatné časové razítko, jaká autorita je poskytuje ...


SecuStamp

Přihlásit se do účtu Secustamp Registrace nového účtu Nákup časových razítek

Adresa TSA služby dle RFC 3161:
https://www.secustamp.com/tsa/vip – basic autentizace (e-mail a heslo)
https://wsc.secustamp.com/tsa/vip – autentizace certifikátem

Předběžně Vás informujeme, že z důvodu vzniku přestupné vteřiny (viz http://hpiers.obspm.fr/eoppc/bul/bulc/bulletinc.dat), je nutné v systému časových razítek poskytovatele kvalifikovaných autorit PostSignum udělat úplnou odstávku služeb.
K odstávce dojde v noci z 30.6.2015 na 1.7.2015 a to od 1:30 do 3:00.
  

Novinka: Vydali jsme Signer pro mobilní zařízení s operačním systémem Android, iOS i Windows Phone !

Novinka: Přidali jsme možnost podat žádost o nový i následný kvalifikovaný certifikát PostSignum přímo z aplikace !

Doporučení: Pokud již máte účet SecuStamp, přihlaste se do aplikace a využívejte časová razítka, která již na svém účtu máte

Výběr varianty produktu

Pro jednotlivce - Signer

  • 1 licence
  • vaše zařízení
  • 500 razítek

Licence Signer vás opravňuje k využívání aplikace a služeb Long-Term Docs, navíc získáte 500 kvalifikovaných razítek. Instalujte na vaše zařízení s různými licencemi *)
.

  

Koupit za 999,- CZK

Pro firmy - Signer 5 Pack

  • 1 administrátor
  • 5 licencí
  • vaše zařízení
  • 2000 razítek

Licence Signer 5 Pack vás opravňuje k využívání aplikace a služeb Long-Term Docs. Spravujte licence pro vašich 5 kolegů a čerpejte služby z jednoho místa. Získáte 2000 razítek.

  

Koupit za 3999,- CZK

*) 1 licence opravňuje jednoho uživatele k instalaci aplikace až na 5 různých zařízení s různým OS, které používá pod svým 602 ID.

Windows Desktop ke stažení

Signer pro mobilní zařízení