Jste zde

    Domů  →  Řešení pro firmy a malé kanceláře


Řešení pro firmy a malé kanceláře

JEDNA APLIKACE PRO DESKTOP, TABLET A TELEFON. PODEPSÁNÍ A OVĚŘENÍ ELEKTRONICKÝCH DOKUMENTŮ S PRÁVNÍM ÚČINKEM V ČESKU I EU. KVALIFIKOVANÁ ČASOVÁ RAZÍTKA A KONVERZE DO PDF/A VŽDY K DISPOZICI. VÝHODNÉ BALÍČKY LICENCÍ NEBO SERVEROVÁ LICENCE BEZ OMEZENÍ POČTU UŽIVATELŮ.

-

Konec složitých řešení v elektronizaci legislativy

Autorizace dokumentů všech formátů

S aplikací Long-Term Docs Signer 5 Pack půjdete nejjednodušší cestou k autorizaci elektronickým podpisem a časovým razítkem u dokumentů ve formátu PDF, Office 2007-2013, Office 365 a OpenOffice až pro 5 vašich spolupracovníků.

Vše na jednom místě

Jednotná správa administrátorského účtu a možnost čerpání kvalifikovaných časových razítek z jednoho kontrolovaného zdroje (v ceně 5 Pack je jich 2 000) a ověřování platnosti přijatých elektronických dokumentů z celé EU.


Víte že kvalifikované časové razítko prokazuje, že byl certifikát elektronického podpisu platný v čase, kdy byl dokument nebo doklad autorizován?Jste větší firma nebo korporace?

Nasaďte Long-Term Docs Server bez omezení počtu uživatelů s možností centrálních konverzí a služby archivních časových razítek pro důležité elektronické listiny nebo datové zprávy!Zavolejte nám (+420) 724 023 542